Domácí přípravný turnaj starších žáků

V neděli 27.2. starší žáci měli domácí přípravný turnaj. V tomto turnaji jsme přivítali KH Kopřivnice a TJ TŽ Třinec. Věděli jsme, že obě utkání budou velice těžké a že je dobře známe z ligové soutěže. V prvním utkání s KH Kopřivnicí jsme nezačali dobře, postupem času náš výkon šel nahoru. Kluci bojovali až do konce zápasu, bohužel to nestačilo a první zápas jsme prohráli 11:18. Přesto to byl s tímto týmem nejlepší výsledek z letošní sezóny.

Druhé utkání proti TJ TŽ Třinci jsme chtěli vybojovat vítězství. Od první minuty jsme se chopili vedení. Soupeř, ale po celé utkání držel s námi krok. Jejich nejlepší střelec nám dělal největší problémy, ne vždy se nám ho podařilo ubránit. Museli jsme nasadit nejlepšího obránce, aby ho ubránil, bohužel se nechal vyfaulovat a musel v utkání skončit. Tohle bylo pro nás velké oslabení. Bojovali jsme převelice až do poslední minuty zápasu, ale i tak to nestačilo. Prohráli jsme 16:17.

Klukům patří velké poděkování za bojovnost a předvedený výkon.

Sestava: Kyselý, Bušina / Smutný, Pitrun, Růžička, Bezděk, Šarman, Vosol, Faltýnek, Výskala.