Členská sekce

HC Nový Jičín od února 2022 přešel na nový systém ohledně správy klubu a interní komunikace mezi členy našeho házenkářského klubu.

Klubové informace z první ruky

Naším cílem je, aby se členská sekce HC Nový Jičín stala jediným komplexním kanálem pro komunikaci a řízení celého klubu.

Klubová sekce

Každý člen (trenér, hráč, rodič) najde na svém profilu veškeré potřebné informace, které se týkají jeho samotného, týmu ve kterém hraje a stejně tak vše důležité v rámci celého klubu. Tréninky a docházka na ně, nominace na zápasy, celoklubový kalendář, přehled plateb nebo elektronické odevzdávaní dokumentů, to je pouhý zlomek toho, co členská sekce umožňuje. Elektronizace, zjednodušení, zrychlení komunikace a sdílení informací, to je hlavní myšlenkou této platformy.

Mobilní aplikace

Navíc klubovou sekci EOS nemusí naši členové používat jen na svých počítačích, ale i na mobilních telefonech. Ke spuštění sekce jsme totiž zároveň připojili i mobilní aplikaci, kterou si může každý  stáhnout. Link pro stažení aplikace je zde:


V případě dotazů nebo jakýchkoli problémů související s přechodem na klubový systém EOS nás kontaktujte na e-mailu jaron.marek@novyjicin-hazena.cz nebo pro urgentní případy je k dispozici na telefonním čísle +420 722 014 915 admin klubu p. Marek Jaroň.