56_20231023_111353.jpg

Mistrovský turnaj Minižactva 4+1

V neděli 23.10.2023 se konal domácí Mistrovský turnaj Minižactva, kategorie 4+1 za účasti 6-ti družstev.

Mistrovského turnaje se zúčastnila 2 družstva HC Nový Jičín (1x chlapci a 1x dívky), 2 družstva v KH ISMM Kopřivnice a 2 družstva z SKP Pepino Frýdek-Místek. Naše obě družstva si vedla nadmíru velmi dobře a ikdyž se branky nepočítaly, s jistotou můžeme říci, že všechno vyhráli. Ukázali svým rodičům, že se nebojí bojovat o míč, rychle založit protiútok, vsítit branku a mít radost ze hry a úspěchu. Hrálo se na hřišti pro miniházenou a i děti z přípravky bojovali srdcem. Brankáři a brankářky ukázali již pokročilé zákroky, kterých se naučili na speciálních tréninzích pro brankáře pod vedením metodika MSKSH p. Rekšáka. Jde vidět, že jdeme správným směrem a jdeme za vítězstvím.
V družstvu chlapců hráli - David Plešek, Honza Černota, Jakub Moravec, Matěj Církva, Ondřej Ciesar, Honza Škrabák a z přípravky je doplnili Áďa Bartoň, Filda Škrabák a Míša Moravec.
V dívčím družstvu hrály - Alice Pavlíková, Viki Plíhalová, Amálka Mlčochová, Rozárka Merendová, Maja Dulavová a z přípravky je doplnily Mia Jaskmanická, a Terezka Hronová.
Bohužel jsme nemohli zapojit více dětí, jelikož je skolila nemoc. Rodičům děkujeme za hlasitou podporu a vynikající bufet a občerstvení.
Za trenéry Pavla a Veroniky, hl. trenér Petr.