5_20220117_112208.jpg

MLADŠÍ ŽÁCI NA DOMÁCÍM TURNAJI VYHRÁLI POUZE JEDNOU.

V neděli 24. února jsme pořádali turnaj mladších žáků, na kterém se zúčastnilo 7 družstev z okolí. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny. Skupina „A“ se 4 družstvy – HC Nový Jičín, SK Velká Bystřice, Sokol Krmelín, TJ TŽ Třinec. Skupina „B“ se 3 družstvy – KH Kopřivnice, Sokol Trnávka, TJ Valašské Meziříčí.

V neděli 24. února jsme pořádali turnaj mladších žáků, na kterém se zúčastnilo 7 družstev z okolí. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny. Skupina „A“ se 4 družstvy – HC Nový Jičín, SK Velká Bystřice, Sokol Krmelín, TJ TŽ Třinec. Skupina „B“ se 3 družstvy – KH Kopřivnice, Sokol Trnávka, TJ Valašské Meziříčí.

Naši mladší žáci si nevedly špatně, v prvním zápase jsme se utkali s Velkou Bystřicí, soupeř byl velice šikovný a šlo vidět že mají spoustu zkušeností a proto zaslouženě vyhráli. V druhém zápase Nás čekal známy soupeř z Krmelína, byl to pro nás v oslabené sestavě velice těžké, soupeř se velice dobře prosazoval z křídla a ze střední spojky proto zaslouženě vyhrály. V posledním zápase základní skupiny jsme bojovaly proti Třinci. V prvním poločase se si vedli dobře, v druhém poločase ale už to tak nebylo a nakonec jsme prohrály o gól. Poté jsme jsme bojovaly ve skupině o 5. místo se Sokolem Trnávka a opět Třinec. Naše výkony šli neustále nahoru, velice dlouho odolávali nátlaku soupeři ale nakonec se nám to podařilo první bod jsme získaly proti Trnávce a poté přišla ve formě vítězství odplata proti Třinci.

Výsledky:
HC NJ – Velká Bystřice 12:24
Sokol Krmelín – HC NJ – 21:17
HC NJ – TJ TŽ Třinec – 13:14

o 5. místo
HC NJ – Sokol Trnávka – 14:14
TJ TŽ Třinec – HC NJ  – 8:13

Sestava : Románek / Vosol T., Vosol N., Šarman, Kovalík, Bartoň, Ulman, Hykš, Videnka, Karas.