69_20240314_112351.jpg

Mladší žáci zimní přípravu nepodcenili !!!

V měsících lednu a únoru mladší žáci absolvovali přípravné turnaje v Olomouci a Frýdku Místku. V obsazení pěti družstev kluci pokaždé vybojovali 3. místo. Hráli vyrovnané zápasy, zaučovali se noví hráči a s nejlepšími týmy Olomouckého kraje dokázali hrát vyrovnanou hru nebo je i porazit. Musím kluky pochválit, neboť herní projev jak v útoku, tak i v obraně stále stoupá! Kluci hrají skvěle, jsou skvělá parta a trenérům dělají radost!

Někdy v polovině ledna hráči i hráčky mladšího žactva absolvovali krátkou teoretickou přípravu na téma „Pravidelný trénink a jeho přínos“ a mohou si vyzkoušet trénink dle individuálního tréninkového plánu. Ten počítá jak s povinnou tréninkovou jednotkou během pravidelných tréninků, tak s možnou nástavbou ve volném čase hráče či hráčky. Od poloviny ledna se tak tým začal poctivě připravovat na další sezónu a postupně v rámci tréninků absolvoval různé intervalové, workoutové či kruhové tréninky. Hráči a hráčky, kteří se rozhodli vyzkoušet nástavbový trénink ve svém volném čase, navíc chodí na dráhu trénovat tempo, běhají různé tréninkové jednotky ve svém okolí anebo absolvují posilování s vlastní vahou v domácím prostředí.
Všem poctivě trénujícím hráčům i hráčkám moc děkuji za skvělou spolupráci a do druhé části soutěže jim přeji, aby ze sebe vydali to nejlepší, co v nich je!

Trenér Radim.