STARŠÍ ŽÁCI BOJOVALI NA KVALIFIKACI ŽÁKOVSKÉ LIGY

Starší žáci v Neděli bojovali v kvalifikaci o postup na žákovskou ligu (celorepubliková soutěž). V této kvalifikaci jsme zajížděli na dalekou dlouhou cestu do Havlíčkova Brodu. Vyjížděli jsme cca v 6 ráno na místě jsme byly včas a ještě s předstihem, kluci tak měli čas se rozcvičit a naladit na zápasy. V této kvalifikaci nám byly do skupiny rozlosovány družstva: TJ Jiskra Havlíčkův Brod, SK Kuřím, Velká Bystřice, Dvůr Králové a my.

V prvním utkání jsme se utkali s domácím týmem Havlíčkův Brod. Začátek tohoto zápasu nám dosti nevyšel, dělali jsme spoustu technický chyb a než jsme se nenadáli tak jsme prohrávali 12:0 na konci poločasu jsme se začali zlepšovat a i více prosazovat. V druhé půli jsme to dokázali ještě i zlepšit a se i více prosazovat. konečný výsledek 27:11 pro domácí.

V dalším utkání jsme se utkali s Velkou Bystřicí. V tomto utkání jsme byly už na tom lépe, jenže pořád jsme dělali spoustu technických chyb a ještě se tomu nedařilo proměnit vyložené šance. Proto výsledek zápasu byl 8:26 pro Velkou Bystřici.

Předposlední zápas a zároveň ten nejvíce důležitý, to jsme tvrdili našim svěřencům že tohle je cesta jak uspět a neodejít bez bodu. V tomto utkání proti Dvůr Králové, jsme začali dobře vyšly nám i signálu které hráli hlavní roli tomu že jsme od začátku utkání vedly. Jenže dostihlo nás co nás trápilo celý turnaj a to spoustu technických chyb. V poločase jsme prohrávali 8:5. V druhé půli nás opět trápili technické chyby ale dokázali jsme to eliminovat a začali jsme stahovat náskok. Bohužel už ale bylo pozdě přes veškeré síly a vyčerpání ale kluci to nezabalili a dali do toho všechno! Za to jim děkuji a tahle bojovnost by měla být pořád. konec zápasu 17:14

V posledním utkání jsme narazili na jasného postupujícího a nejsilnějšího soupeře. V tomto utkání naši hráči byly vyčerpaní a proto jsme se do útoku nějak extrémně nehráli a spíš hráli takticky i přesto jsme se dokázali prosadit. Konečný výsledek 8:25.

Všem hráčům a trenérům děkuji za skvělou bojovnost a získání spoustu zkušeností pro naše hráče.