52_20230608_122444.jpg

Starší žáci v sezóně třetí

Celý ročník se vyvíjel v náš prospěch, dokázali jsme přehrávat všechny soupeře, až na KH Kopřivnici, jednoznačným rozdílem. Na domácí palubovce jsme vždy dominovaly. Za podpory našich fanoušků kteří nás podporovali celou sezónu, jsme vyhrávali.

Cíl v sezóně byl jasný. Bojovat o nejvyšší příčky. To se nám dařilo celou sezónu, ještě před posledními dvěma koly jsme drželi druhou příčku. Bohužel poslední dvě kola jsme nezvládni podle našich představ. V předposledním kole jsme zajížděli v oslabené sestavě na těžkou půdu Krmelína, kde jsme sehráli utkání z Klimkovicemi a domácím Krmelínem. První zápas jsme zvládli rozdílem 6-ti branek 22:16. V druhém zápase jsme s domácím Krmelínem nedokázali proměňovat vyložené šance a dobře bránit. Soupeř toho využíval a tak šlo vidět, že venkovní prostředí nedělalo naším klukům dobře. A díky těmto chybám jsme prohráli v závěru 15:16.

V posledním kole to byla opět těžká venkovní půda, tentokrát v Klimkovicích. Tam jsme odehráli výborné utkání s domácím družstvem. Kde jsme je jednoznačně přehráli a dominovali. Výsledek byl jednoznačný 32:14. V druhém utkání jsme se utkali o přímý souboj o druhé místo s SKP Frýdek-Místek. Od začátku to byl velice vyrovnaný souboj. Ze zajištěné výborné fungující obrany jsme dokázali rychle odpovídat a tak soupeře potrápit v útoku. Jenže nastal problém v tom, že jsme opět nedávali vyložené šance a také jsme neproměňovali 7 metrové hody. A to nás stalo vítězství a druhé místo. Zápas jsme prohráli o jediný gól 16:17.

Musím, ale před celým týmem smeknout. Bojoval až do konce i v nejvíce náročných podmínkách a soupeřů se nezalekli a hráli to co uměli. Také za jejich přístup v celé sezóně, jak na tréninzích, tak na zápasech. Musím také poděkovat našim skvělým fanouškům, kteří jezdili a podporovali nás na všech zápasech. A v poslední řadě všem rodičům.