2_20220117_105640.jpg

ÚČAST NA PRAGUE HANDBALL CUP

Naše čtyři kategorie a to mladší žáci, starší žáci a žačky, a nakonec mladší dorostenky odjížděli na velký mezinárodní turnaj Prague handball cup. Něž jsme vyjeli už jsme si vezli prvenství, a to v podobě výhry volných vstupenek do freestyle centra, o tuto výhru se zasloužili naše děvčata z mladších dorostenek. viz video.

Naše čtyři kategorie a to mladší žáci, starší žáci a žačky, a nakonec mladší dorostenky odjížděli na velký mezinárodní turnaj Prague handball cup. Něž jsme vyjeli už jsme si vezli prvenství, a to v podobě výhry volných vstupenek do freestyle centra, o tuto výhru se zasloužili naše děvčata z mladších dorostenek.  viz video.

V prvním hracím dnu si nejlépe vedli naše starší žačky, které odehrály 3 utkání a všechny vyhráli, a tím si vybojovali postup do hlavní časti turnaje. Mladší žáci chtěli napodobit naše děvčata ale nepodařilo se jim to jak mohlo, ale ulovili jednu důležitou výhru. Starší žáci bojovaly statečně, ale stačilo to pouze na bod. Naše mladší dorostenky bohužel nedokázaly vyhrát.

Další den už to bylo přece jenom veselejší, starší žačky hrály z nejtěžšími družstvy přesto bojovaly, ale na body nedosáhly. Přesto účast v hlavní části byla zajištěna. Mladší žáci hnedka v prvním utkání urvaly bod s těžkým Rumunskem, zbytek po těžkých bojích nebodovaly. Za to starší žáci dokázaly naplno bodovat. Mladší dorostenky bohužel neuspěly.

Třetí hrací už byl vyřazovací, starší žačky bohužel neuspěly v hlavní části soutěže a tak odjížděly domů bez medailí. Za to naše ostatní družstva ještě mohly bojovat o finále v play off „B“, ale nejdále se dokázaly probojovat starší žáci kteří skončili v osmifinále.

Nakonec jsme měli ale velice výborné 2 střelce kteří se umístili v prvních deseti střelců turnaje. Velká gratulace Alexu Filipovi a Sebestiánovi Szafránovi.

Naše družstva si ve zbytku dnů užili krásnou Prahu a zažili spoustu zábavy. Také na sbíraly spoustu herních zkušeností a dále spoustu nových kamarádů.