Handball Club Nový Jičín
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
H-net
ČSH
Facebook
Instagram
YouTube
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
H-net
ČSH
Facebook
Instagram
YouTube
menu
Home
Novinky
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Členská sekce
Trenéři
Sportovní hala
Spolupráce
Ke stažení
Historie klubu
Mládež
Mladší dorostenci
Starší žáci
Starší žačky
Mladší žáci
Mladší žačky
Minižactvo a přípravka
Projekty
Laudon cup
Příměstský tábor
Školní ligy
Nábor
FanShop
Partneři
Kontakty
Home
Novinky
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Členská sekce
Trenéři
Sportovní hala
Spolupráce
Ke stažení
Historie klubu
Mládež
Mladší dorostenci
Starší žáci
Starší žačky
Mladší žáci
Mladší žačky
Minižactvo a přípravka
Projekty
Laudon cup
Příměstský tábor
Školní ligy
Nábor
FanShop
Partneři
Kontakty
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
H-net
ČSH
Facebook
Instagram
YouTube
Home
Novinky
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Členská sekce
Trenéři
Sportovní hala
Spolupráce
Ke stažení
Historie klubu
Mládež
Mladší dorostenci
Starší žáci
Starší žačky
Mladší žáci
Mladší žačky
Minižactvo a přípravka
Projekty
Laudon cup
Příměstský tábor
Školní ligy
Nábor
FanShop
Partneři
Kontakty
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
H-net
ČSH
Facebook
Instagram
YouTube
Mladší žáci
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Mladší žáci
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
září 2021
neděle
19. 9.
HC Nový Jičín
SKH Polanka n.O. A
ne 19. 9. 2021 9:00
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
7:21
ne 19. 9. 2021 9:00
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
neděle
19. 9.
HC Nový Jičín
HCB Karviná
ne 19. 9. 2021 12:00
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
4:16
ne 19. 9. 2021 12:00
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
říjen 2021
neděle
3. 10.
Pepino SKP Frýdek-Místek A
HC Nový Jičín
ne 3. 10. 2021 10:15
@
Sportovní hala Polanka
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
34:5
ne 3. 10. 2021 10:15
@
Sportovní hala Polanka
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
neděle
3. 10.
SKH Polanka n.O. A
HC Nový Jičín
ne 3. 10. 2021 11:30
@
Sportovní hala Polanka
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
19:10
ne 3. 10. 2021 11:30
@
Sportovní hala Polanka
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
sobota
16. 10.
SKH Polanka n.O. A
HC Nový Jičín
so 16. 10. 2021 10:30
@
Sportovní hala SPŠei Ostrava
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
19:10
so 16. 10. 2021 10:30
@
Sportovní hala SPŠei Ostrava
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
sobota
16. 10.
TJ Sokol Ostrava
HC Nový Jičín
so 16. 10. 2021 12:00
@
Sportovní hala SPŠei Ostrava
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
20:20
so 16. 10. 2021 12:00
@
Sportovní hala SPŠei Ostrava
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
listopad 2021
neděle
7. 11.
HC Nový Jičín
Pepino SKP Frýdek-Místek A
ne 7. 11. 2021 9:00
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
10:21
ne 7. 11. 2021 9:00
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
neděle
7. 11.
HC Nový Jičín
HCB Karviná
ne 7. 11. 2021 12:00
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
12:14
ne 7. 11. 2021 12:00
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
leden 2022
čtvrtek
20. 1.
KH Kopřivnice
HC Nový Jičín
čt 20. 1. 2022 16:00
@
hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
27:14
čt 20. 1. 2022 16:00
@
hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
čtvrtek
20. 1.
HC Nový Jičín
Pepino SKP Frýdek-Místek A
čt 20. 1. 2022 17:15
@
hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
13:24
čt 20. 1. 2022 17:15
@
hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
březen 2022
neděle
27. 3.
KH Kopřivnice
HC Nový Jičín
ne 27. 3. 2022 10:15
@
Sportovní hala Polanka
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
23:13
ne 27. 3. 2022 10:15
@
Sportovní hala Polanka
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
neděle
27. 3.
SKH Polanka n.O. A
HC Nový Jičín
ne 27. 3. 2022 11:30
@
Sportovní hala Polanka
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
19:15
ne 27. 3. 2022 11:30
@
Sportovní hala Polanka
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
duben 2022
neděle
10. 4.
HC Nový Jičín
TJ Sokol Ostrava
ne 10. 4. 2022 8:30
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
21:18
ne 10. 4. 2022 8:30
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
neděle
10. 4.
HC Nový Jičín
HCB Karviná
ne 10. 4. 2022 11:30
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
16:20
ne 10. 4. 2022 11:30
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
sobota
23. 4.
Pepino SKP Frýdek-Místek A
HC Nový Jičín
so 23. 4. 2022 10:15
@
Sportovní hala SPŠei Ostrava
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
30:20
so 23. 4. 2022 10:15
@
Sportovní hala SPŠei Ostrava
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
sobota
23. 4.
TJ Sokol Ostrava
HC Nový Jičín
so 23. 4. 2022 11:30
@
Sportovní hala SPŠei Ostrava
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
31:17
so 23. 4. 2022 11:30
@
Sportovní hala SPŠei Ostrava
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
květen 2022
čtvrtek
5. 5.
HC Nový Jičín
KH Kopřivnice
čt 5. 5. 2022 16:30
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
13:21
čt 5. 5. 2022 16:30
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
čtvrtek
5. 5.
HC Nový Jičín
TJ Sokol Ostrava
čt 5. 5. 2022 19:00
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
14:19
čt 5. 5. 2022 19:00
@
hala ABC, Nový Jičín
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
sobota
21. 5.
KH Kopřivnice
HC Nový Jičín
so 21. 5. 2022 8:30
@
hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
21:14
so 21. 5. 2022 8:30
@
hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
sobota
21. 5.
HC Nový Jičín
HCB Karviná
so 21. 5. 2022 9:30
@
hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I
16:26
so 21. 5. 2022 9:30
@
hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
,
MSL Mladší žáci skupina I / MSL mladší žáci I