Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 72 článků.

Pozvánka na MU mužů

Handball club Nový Jičín vás zve na domácí utkání podzimní části 2. ligy mužů - Neděle 30.10.2022 15:00 h.

Starší žáci naplno bodovali

Starší žáci v dohrávce prvního kola naplno bodovali. Na turnaji, které hostily Klimkovice, na venkovním hřišti.

Starší žáci na turnaji v Ludwigsburgu

Starší žáci házenkářského klubu Handball club Nový Jičín se zúčastnili Letního házenkářského turnaje v německém partnerském městě Ludwigsburg. O víkendu 9. až 10. července zajíždělo naše družstvo na prestižní turnaj a po velmi kvalitních utkáních se umístilo ve své kategorii na pěkném 5. místě

Poslední turnaj Minižactva 5+1

Nejstarší děti Minižactva hráli poslední mistrovský turnaj soutěže 5+1. Turnaj se uskutečnil v Krmelíně na venkovním hřišti.

Den dětí v obraze

Ve čtvrtek 2.6.2022 klub uspořádal Den dětí v házené. Děti si užili zábavy, sportu, soutěží, radosti i mňamky.

Den dětí v házené

Den dětí ve čtvrtek 2.6.2022 od 16:00 h. Místo: sportovní hala "ABC" Soutěže, zábava, radost, smích, mňamka. Všichni jste zváni, rodiče i sourozenci.

ÚČAST NA PHC

Družstvo minižáků doplněnými o 4 minižačky se úspěšně zúčastnilo mega mezinárodního turnaje mládeže Prague handball cup 2022.

Starší žáci získaly další 2 body do tabulky Moravskoslezské ligy

V neděli starší žáci na domácí palubovce přivítali dva silné soupeře. Pepino SKP Frýdek-Místek, v tabulce na 2. místě a TJ Sokol Klimkovice, v tabulce na 1. místě. S prvním jmenovaným hráli kluci po celé utkání vyrovnanou partii. V 1. poločase starší žáci dokázali odskočit na rozdíl 2 branek a tím vyhrát 1. poločas. Na začátku 2. poločasu si hráči vytvořili menší náskok, který už udržovali až do konce utkání a vyhráli 12:9 (5:3).