Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 53 článků.
Handball Club Nový Jičín

Pozvánka na HÁZENKÁŘSKÝ DEN

Handball club Nový Jičín pořádá v sobotu 15.6.2024 od 13:00 hodin HÁZENKÁŘSKÝ DEN, k 66. výročí od založení házené v Novém Jičíně. Přijďte si užít házené a za sportovat s malými i velkými házenkáři. Všichni jste vítáni u sportovní haly "ABC" na stadionu TJ Nový Jičín. Dobré jídlo a pití bude zajištěné.

Handball Club Nový Jičín

Pozvánka na mistrovské utkání starších žaček a starších žáků

V neděli 2. června od 09:00 h. se odehrají ve SH ABC poslední domácí mistrovské utkání starších žaček a starších žáků. Novojičínské děvčata se utkají postupně se staršími žačkami z klubu 1. SC Bohumín 98 a TJ Sokol Karviná. Od 13:00 h. se novojičínští chlapci utkají se staršími žáky z klubu TJ Sokol Ostrava a HCB Karviná. Přijďte podpořit naše dívky a chlapce za získání posledních bodů do tabulky Moravskoslezské ligy. Občerstvení zajištěno, buben a trubky nachystány. Všichni jste vítáni.

Handball Club Nový Jičín

Pozvánka na mistrovské utkání mladších žaček a mladších žáků

V neděli 26. května od 09:00 h. se odehrají ve SH ABC poslední domácí mistrovské utkání mladších žaček a mladších žáků. Novojičínské děvčata se utkají postupně s mladšími žačkami z klubu Házená Paskov a 1. SC Bohumín. Od 13:00 h. se novojičínští chlapci utkají s mladšími žáky z klubu Pepino SKP Frýdek-Místek a TJ Sokol Ostrava. Přijďte podpořit naše dívky a chlapce za získání dalších bodů do tabulky Moravskoslezské ligy. Občerstvení zajištěno, buben a trubky nachystány. Všichni jste vítáni.

Handball Club Nový Jičín

Pozvánka na mistrovské utkání mladších dorostenců

V neděli 19. května od 10:00 h. se odehraje ve SH ABC poslední mistrovské utkání mladších dorostenců. Novojičínští chlapci se utkají s mladšími dorostenci z klubu HCB Karviná. Přijďte podpořit naše chlapce za získání dalších bodů do tabulky 2.DL mladších dorostenců SM. Občerstvení zajištěno, buben a trubky nachystány. Všichni jste vítáni.

Handball Club Nový Jičín

Pozvánka na mistrovské utkání mladších žáků

V neděli 12. května od 9:00 h. se odehrají ve SH ABC mistrovské utkání mladších žáků. Novojičínští chlapci se utkají postupně s mladšími žáky z klubu TJ Sokol Krmelín a Pepino SKP Frýdek-Místek. Přijďte podpořit naše chlapce za získání dalších bodů do tabulky. Občerstvení zajištěno, buben a trubky nachystány. Všichni jste vítáni.

Handball Club Nový Jičín

Pozvánka na SUPER házenkářskou neděli

V neděli 14. dubna od 9:00 h. se odehrají ve SH ABC mistrovské utkání nejmladšího minižactva - systém hry 4+1. Novojičínští minižáci a minižačky (2 družstva) se postupně utkají s minižactvem z klubu Házená Paskov A+B, HCB Karviná A+B, Sokolem Hrabůvka a TJ Slezan Havířov. Od 13:00 h. odehrají svá MU mladší žačky a to se Sokolem Hrabůvka a TJ TŽ Třinec. Od 17:15 h. mladší dorostenci uvítají na své palubovce Pepino SKP Frýdek-Místek. Přijďte podpořit naše družstva za získání dalších vítězných utkání. Občerstvení zajištěno, buben a trubky nachystány. Všichni jste vítáni.

Handball Club Nový Jičín

Pozvánka na mistrovské utkání minižactva Přípravky

V neděli 7. dubna od 9:00 h. se odehrají ve SH ABC mistrovské utkání nejmladšího minižactva - Přípravky. Novojičínská přípravka se postupně utká s přípravkou z klubu 1.SC Bohumín 98, Házené Paskov, HCB Karviné A+B, KH ISMM Kopřivnice A+B, Pepino SKP Frýdek-Místek A+B, SKH Polankou nad Odrou, TJ Lokomotivou Suchdol nad Odrou, TJ Sokolem Ostrava, TJ Sokolem Poruba a Sokolem Hrabůvka. Přijďte se podívat a podpořit naše družstvo za získání dalších vítězných utkání.

Handball Club Nový Jičín

Pozvánka na mistrovské utkání mladších dorostenců

V neděli 24. března se uskuteční od 10:00 h. další jarní mistrovské utkání mladších dorostenců. Novojičínští chlapci nastoupí proti družstvu KH ISMM Kopřivnice. Přijďte podpořit naše bojovné kluky za ziskem dalších bodů v II. lize mladších dorostenců SM. Bubny a trubky budou připraveny.

Handball Club Nový Jičín

Pozvánka na MU minižactva a starších žaček

V neděli 17. března od 9:00 h. se odehrají mistrovské utkání staršího minižactva 5+1. Novojičínští mini žáci a mini žačky (2 družstva) se utkají s minižactvem z klubu KH ISMM Kopřivnice A+B a s minižactvem z HC Hlučín. Od 13:00 h. hrají starší žačky proti dívkám z Paskova a od 15:40 h. proti děvčatům z TJ Sokolu Poruba. Přijďte podpořit naše nejmenší házenkáře a házenkářky a starší dívky za ziskem dalších bodů v Moravskoslezské lize. Buben a trubky budou připraveny.

Handball Club Nový Jičín

Pozvánka na MU mladších žáků a mladších dorostenců

V neděli 10. března od 9:00 h. se odehrají jarní mistrovské utkání mladších žáků. Novojičínští mladší žáci se utkají s chlapci z klubu KH ISMM Kopřivnice a v 11:40 h. proti HCB Karviná. Od 13:00 h. se utkají mladší dorostenci ve 2. lize mladšího dorostu SM proti družstvu z SKH Polanka n/O. Přijďte podpořit naše bojovné kluky za ziskem dalších bodů v Moravskoslezské lize a ve 2. lize mladších dorostenců SM. Buben a trubky budou připraveny.