Zobrazeno 1 až 10 z celkem 10 článků.

Pozvánka na MU mužů

Handball club Nový Jičín vás zve na domácí utkání jarní části 2. ligy mužů - Neděle 6.3.2022 17:00 h.

Handball club Nový Jičín vás zve na 1. domácí utkání jarní části 2. ligy mužů - Neděle 13.2.2022 17:00

MUŽI VYHRÁLI NAD TJ SOKOLEM OSTRAVA 26:34

Muži srovnali bodové skóre utkání na 2:2. 2 vítězství a 2 prohry mají muži Nového Jičína po 4 odehraných utkání a aktuálně jsou na 6. příčce dvanáctičlenné tabulky.

MUŽI NA DOMÁCÍ PALUBOVCE ÚSPĚŠNÍ

V neděli 03.10. v 17:00 odehráli muži v 2.lize své první domácí utkání. Nemohli jsme začít lépe než VÍTĚZSTVÍM. V tomto utkání jsme dominovali ve všem jak v obraně tak i v útoku. Výborně nám zachytal i brankář Marek Kovář. V první poločas se nám vydařil lépe než ten druhý. Našemu soupeři jsme dovolili skórovat v prvním poločase jenom 6 branek, a to nám hodně pomohlo i do druhého poločasu, mohli jsme si dovolit více chyb, ale přesto jsme se dokázali koncertovat na hru a dotáhnout to do vítězného konce.

SEZÓNA BYLA ZAHÁJENÁ

O víkendu proběhlo první utkání sezóny 2021/2022 starších žáků. Po dlouhé Corona pauze se naším starším žákům úvodní vstup do soutěže moc nevyvedl. Zajížděli na horkou půdu soupeře SKP Frýdek-Místek, kde se utkali v tváři v tvář se soupeři: TJ TŽ Třinec a SKP Frýdek- Místek.