Zobrazeno 1 až 10 z celkem 10 článků.

ÚČAST NA PHC

Družstvo minižáků doplněnými o 4 minižačky se úspěšně zúčastnilo mega mezinárodního turnaje mládeže Prague handball cup 2022.

Starší žáci získaly další 2 body do tabulky Moravskoslezské ligy

V neděli starší žáci na domácí palubovce přivítali dva silné soupeře. Pepino SKP Frýdek-Místek, v tabulce na 2. místě a TJ Sokol Klimkovice, v tabulce na 1. místě. S prvním jmenovaným hráli kluci po celé utkání vyrovnanou partii. V 1. poločase starší žáci dokázali odskočit na rozdíl 2 branek a tím vyhrát 1. poločas. Na začátku 2. poločasu si hráči vytvořili menší náskok, který už udržovali až do konce utkání a vyhráli 12:9 (5:3).

Domácí přípravný turnaj starších žáků

V neděli 27.2. starší žáci měli domácí přípravný turnaj. V tomto turnaji jsme přivítali KH Kopřivnice a TJ TŽ Třinec. Věděli jsme, že obě utkání budou velice těžké a že je dobře známe z ligové soutěže. V prvním utkání s KH Kopřivnicí jsme nezačali dobře, postupem času náš výkon šel nahoru. Kluci bojovali až do konce zápasu, bohužel to nestačilo a první zápas jsme prohráli 11:18. Přesto to byl s tímto týmem nejlepší výsledek z letošní sezóny.

STARŠÍ ŽÁCI BOJOVALI NA KVALIFIKACI ŽÁKOVSKÉ LIGY

Starší žáci v Neděli bojovali v kvalifikaci o postup na žákovskou ligu (celorepubliková soutěž). V této kvalifikaci jsme zajížděli na dalekou dlouhou cestu do Havlíčkova Brodu. Vyjížděli jsme cca v 6 ráno na místě jsme byly včas a ještě s předstihem, kluci tak měli čas se rozcvičit a naladit na zápasy. V této kvalifikaci nám byly do skupiny rozlosovány družstva: TJ Jiskra Havlíčkův Brod, SK Kuřím, Velká Bystřice, Dvůr Králové a my.

SEZÓNA BYLA ZAHÁJENÁ

O víkendu proběhlo první utkání sezóny 2021/2022 starších žáků. Po dlouhé Corona pauze se naším starším žákům úvodní vstup do soutěže moc nevyvedl. Zajížděli na horkou půdu soupeře SKP Frýdek-Místek, kde se utkali v tváři v tvář se soupeři: TJ TŽ Třinec a SKP Frýdek- Místek.

LÉTO S HÁZENOU V NOVÉM JIČÍNĚ

V neděli 22.8.2021 proběhne Léto s házenou v Novém Jičíně. Akce bude probíhat od 10:00 do 15:00 hodin ve sportovní části venkovního bazénu v Novém Jičíně.

ÚČAST NA ZORNO CUPU 2020

Starší žáci Handball Clubu Nový Jičín se účastnili od 31. ledna do 2. února mezinárodního mládežnického turnaje ve Stupavě a Malackách, ZORNO CUP. V těchto třech dnech hrálo víc jak 900 hráčů z 60 družstev, z 5 států (Slovenska, Česka, Maďarska, Rakouska a Estonska) v pěti kategoriích (miniházená,mladší žáci, starší žáci, mladší dorost, starší dorost), kteří odehráli ve třech halách – v Stupavě, Malackách a Záhorskej Bystrici.

ÚČAST NA PRAGUE HANDBALL CUP

Naše čtyři kategorie a to mladší žáci, starší žáci a žačky, a nakonec mladší dorostenky odjížděli na velký mezinárodní turnaj Prague handball cup. Něž jsme vyjeli už jsme si vezli prvenství, a to v podobě výhry volných vstupenek do freestyle centra, o tuto výhru se zasloužili naše děvčata z mladších dorostenek. viz video.

ŽÁKOVSKÁ LIGA, STARŠÍM ŽÁKŮM SE VE VRŠOVICÍCH NEDAŘILO

V neděli 18.3.2018 pokračovala Žákovská liga starších žáků, které se účastní i náš tým žáků z Nového Jičína. Čtvrté kolo proběhlo v pražských Vršovicích a zúčastnily se ho tedy týmy z Nového Jičína, Lovosic, Jičína, Velké Bystřice a domácích Vršovic .